KURUMSAL

Misyonumuz

Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını herkesin sahip olabileceği en iyi fiyat ve hizmetle sağlamaktır.

Temel değerler olarak tarihi ve kültürel zenginliğimizi; entegre üretim dünyasında kullanılan yeni yöntem ve tekniklerle birleştirerek, ekonomik bağımsızlık ve zenginliğimizin oluşmasına katkıda bulunmak. Müşterilerimizin tasarruf yapabilmelerine, yaşam kalitesinin yükselmesine katkı sağlayarak, onların sosyal, ekonomik ve kültürel gerçeğine uygun, doğru değerleri temsil eden ürünler sunmak.

Müşterilerimize her konuda güven vermek, alışverişi dostluğa dönüştürmek; kuruma bağlı personel ve müşteriler oluşturarak büyüme ve gelişmemizi yaşam biçimi haline dönüştürmektir.

Amacımız sektördeki modern yöntem ve teknikleri, müşterilerin ulusal, bölgesel, ekonomik ve kültürel gerçeğine uygun, kalite ve hijyenden tavizsiz; güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi sürekli kılmaktır.

Müşterilerimiz Velinimetimizdir
Biz müşterilerimize en kaliteli ürünleri en iyi fiyat ve en iyi hizmetle sunmayı ilke edindik. Sürekli uygun fiyat ilkesi ile ihtiyaçlarını karşılarken ekonomi yapabilmelerine ve yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunarak alışverişi sıcak bir dostluğa dönüştürmek istiyoruz.

Müşterilerimiz bilir ki ; ucuzluk için promosyonları beklemeleri gerekmez, manipüle edilmez, yanıltıcı enformasyon verilmez ve kendilerine hizmet eden kişiler tarafından sevilirler.

E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi