KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti.´ya (Bu metinde "Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti." olarak kullanılacaktır) aittir.

Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://akdenizkimya.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://akdenizkimya.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti. internet sitesini ziyaret eden ve Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - Akdeniz Kimya ve Dış Ticaret Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi